Ota yhteyttä, jotta menestyksekäs ja pitkäaikainen yhteistyö voi alkaa!

Johto


Matti Häll
toimitusjohtaja,
hallituksen puheenjohtaja
044 300 0092
matti.hall@admicom.fi

Ilkka Uusi-Maahi
toimialajohtaja
ratkaisumyynti: rakennusala
040 511 0606
ilkka.uusi-maahi@admicom.fi

..

Ratkaisumyynti


Simo Ratilainen
Itä- ja Pohjois-Suomi
045 278 1733
simo.ratilainen@admicom.fi
Antti Noronen
Etelä- ja Länsi-Suomi
044 715 0297
antti.noronen@admicom.fi
Minna Korpela
Keski-Suomi ja Pirkanmaa
045 67 43 573
minna.korpela@admicom.fi

Tuomas Numminen
Etelä-Suomi, rakennusala
044 535 2409
tuomas.numminen@admicom.fi

Ari Aarniovuori
Projektipäällikkö
040 552 1249
ari.aarniovuori@admicom.fi

Asiakastuki


 

Tuen puhelinnumerot:

Yleinen ohjelmatuki: 044 433 3200
Kirjanpidon ohjelmatuki: 044 433 3202
Palkanlaskennan ohjelmatuki: 044 433 3207

 

Ville Tirkkonen
asiakastuki
ville.tirkkonen@admicom.fi

Piia Paajoki
asiakastuki (palkanlaskenta)
piia.juko@admicom.fi

Tuija Seppänen
asiakastuki (kirjanpito ja palkanlaskenta)
(äitiyslomalla)

Tanja Göllü
asiakastuki
(kirjanpito)
tanja.gollu@admicom.fi

Hanne Tiilikainen
asiakastuki
(äitiyslomalla)

Koulutus ja käyttöönotot


Anna-Maija Ijäs
koulutuspäällikkö
044 433 3201
anna-maija.ijas@admicom.fi

Ville Koskiniemi
projektipäällikkö, raporttikoulutukset
044 091 5375
ville.koskiniemi@admicom.fi

Sanni Bomberg
käyttöönotot ja
asiakaskoulutus
044 433 3203
sanni.bomberg@admicom.fi

Tero Tykkyläinen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3205 tero.tykkylainen@admicom.fi
Leea Mäkelä
Käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3208
leea.makela@admicom.fi

Markkinointi


Katja Mäenpää
markkinointipäällikkö
044 027 3812
katja.maenpaa@admicom.fi