Ota yhteyttä, jotta menestyksekäs ja pitkäaikainen yhteistyö voi alkaa!

Johto


Matti Häll
toimitusjohtaja,
hallituksen puheenjohtaja
044 300 0092
matti.hall@admicom.fi

Ilkka Uusi-Maahi
toimialajohtaja
ratkaisumyynti: rakennusala
040 511 0606
ilkka.uusi-maahi@admicom.fi

..

Myynti, talotekniikka


Simo Ratilainen
Itä- ja Pohjois-Suomi
045 278 1733
simo.ratilainen@admicom.fi
Antti Noronen
Etelä- ja Länsi-Suomi
044 715 0297
antti.noronen@admicom.fi
Minna Korpela
Länsi- ja Keski-Suomi
045 67 43 573
minna.korpela@admicom.fi

Mikko Myyryläinen
Etelä-Suomi
044 332 2247
mikko.myyrylainen@admicom.fi

Myynti, rakentaminen


Tuomas Numminen
Etelä-Suomi
044 535 2409
tuomas.numminen@admicom.fi

Ali Jekunen
Etelä-Suomi ja Päijät-Häme
044 786 0004
ali.jekunen@admicom.fi

Matti Ahonen
Muu Suomi
044 344 4544
matti.ahonen@admicom.fi

 

Asiakastuki


 

Tuen puhelinnumerot:

Yleinen ohjelmatuki: 044 433 3200
Kirjanpidon ohjelmatuki: 044 433 3202
Palkanlaskennan ohjelmatuki: 044 433 3207

 

Tanja Göllü
asiakastuki
(kirjanpito)

Piia Paajoki
asiakastuki (palkanlaskenta)

Pete Ijäs
asiakastuki

Hanne Tiilikainen
(äitiyslomalla)

Tuija Seppänen
(äitiyslomalla)

 

Koulutus ja käyttöönotot


Anna-Maija Ijäs
koulutuspäällikkö
044 433 3201
anna-maija.ijas@admicom.fi

Tero Tykkyläinen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3205 tero.tykkylainen@admicom.fi
Sanni Bomberg
käyttöönotot ja
asiakaskoulutus
044 433 3203
sanni.bomberg@admicom.fi
Leea Mäkelä
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3208
leea.makela@admicom.fi
Ville Tirkkonen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3206
ville.tirkkonen@admicom.fi
Liisa Hakkarainen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3209
liisa.hakkarainen@admicom.fi


After Sales -palvelu


Ville Koskiniemi
projektipäällikkö, raporttikoulutukset
044 091 5375
ville.koskiniemi@admicom.fi
Ari Aarniovuori
projektipäällikkö
040 552 1249
ari.aarniovuori@admicom.fi


Markkinointi


Katja Mäenpää
markkinointipäällikkö
044 027 3812
katja.maenpaa@admicom.fi

Jenni Renko
markkinointipäällikkö
044 332 2248
jenni.renko@admicom.fi