Yhteystiedot



Hallinto


Matti Häll
toimitusjohtaja
044 300 0092
matti.hall@admicom.fi

 

Ilkka Uusi-Maahi
toimialajohtaja 
ratkaisumyynti: rakennusala
040 511 0606
ilkka.uusi-maahi@admicom.fi


..

Myynti

 



Antti Noronen
talotekniikka
Etelä- ja Länsi-Suomi
044 715 0297
antti.noronen@admicom.fi

 

Tuomas Numminen
rakentaminen
Etelä-Suomi
044 535 2409
tuomas.numminen@admicom.fi

Simo Ratilainen
talotekniikka ja rakentaminen
Itä- ja Pohjois-Suomi
045 278 1733
simo.ratilainen@admicom.fi

 

Timo Kivinen
rakentaminen
Länsi-Suomi
044 332 2249
timo.kivinen@admicom.fi

Olli Nuoranne
talotekniikka
Etelä-Suomi
044 574 7822
olli.nuoranne@admicom.fi

Teemu Hyvönen
talotekniikka
Itä-Suomi
044 735 5154
teemu.hyvonen@admicom.fi

Mia Häll
talotekniikka
Länsi-Suomi
044 353 1868
mia.hall@admicom.fi


 

Tekninen asiakastuki


 

Tuen puhelinnumerot:

Yleinen ohjelmistotuki: 044 433 3200
Kirjanpidon ohjelmatuki: 044 433 3202
Palkanlaskennan ohjelmatuki: 044 433 3207

 

Tiina Karjalainen
asiakastuki
(yleinen ohjelmistotuki)



Piia Paajoki
asiakastuki
(kirjanpito, palkanlasenta)

Merja Tenhumäki
asiakastuki
(palkanlaskenta)

 

Asiakaspalvelu


Ari Aarniovuori
projektipäällikkö
040 552 1249
ari.aarniovuori@admicom.fi

Ville Koskiniemi
kehityspäällikkö
044 091 5375
ville.koskiniemi@admicom.fi

 

Koulutus ja käyttöönotot


Kari Kalmukoski
koulutuspäällikkö
044 735 8701
kari.kalmukoski@admicom.fi

Tero Tykkyläinen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3205 tero.tykkylainen@admicom.fi

Sanni Bomberg
käyttöönotot ja
asiakaskoulutus
044 433 3203
sanni.bomberg@admicom.fi

Leea Mäkelä
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3208
leea.makela@admicom.fi

Ville Tirkkonen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3206
ville.tirkkonen@admicom.fi

Hanna Haverinen
käyttöönotot ja asiakaskoulutus
044 433 3209 hanna.haverinen@admicom.fi

 


Markkinointi

   

Katja Mäenpää
markkinointipäällikkö
044 027 3812
katja.maenpaa@admicom.fi

Jenni Renko
markkinointipäällikkö
044 332 2248
jenni.renko@admicom.fi